FAQ - Často kladené otázky

Máte dotaz?

Neváhejte se nás zeptat, jsme vám k dispozici.

Napsat vzkaz

Obecné otázky

Není. Soutěž si můžete vložit také na své webové stránky. Na Dashboardu soutěže máte k dispozici kód (iframe), kterým soutěž umístíte na svůj web.

FBMAN není pouze pro Facebook

Ano, k dispozici je varianta FREE, která je zcela zdarma. V rámci této varianty vytváříte libovolné množství soutěží, kterých se může účastnit neomezené množství uživatelů. V jednu chvíli ale můžete mít spuštěnou pouze jednu soutěž.

FBMAN je zde pro vás, vy ho používáte a proto chceme, aby vám vyhovoval. Pokud máte návrh na novou funkci nebo připomínku, neváhejte nás kontaktovat nebo nám přímo poslat nový návrh na vývoj.

Systém GoPay umožňuje velmi pohodlnou platbu na pár kliknutí. Možností, jak zaplatit, je více, vše proběhne během pár vteřin a je naprosto bezpečné.

V Nastavení soutěže klikněte vlevo na Facebook a následně se přepněte ze záložky Sdílení na Aplikace. Stačí smazat vyplněné hodnoty a uložit. Poté se Vám znovu začne zobrazovat tlačítko na propojení soutěže.


Editor

Je možné, že některé hodnoty nemůžete upravit, protože se vaší soutěžě již někdo účastní. Pro ochranu soutěžících je zavedeno pravidlo, které v tomto případě některé editační možnosti zakazuje.

Pro změnu těchto hodnot musíte odstranit všechny odpovědi či soutěžní příspěvky v nastavení vaší soutěže.

Zákaz editace


Práce s editorem v soutěži typu Otázka

K dispozici jsou 3 typy odpovědí:

  1. Jednořádkový text
  2. Víceřádkový text
  3. Výběr z možností

Typ odpovědi nastavíte v editoru, v části Otázka.

Volba typu odpovědi v soutěži typu Otázka

Pokud máte přidané již nějaké odpovědi a chcete přidat další, stačí najet myší na některou z existujících možností a zobrazí se vám tlačítko pro přidání další odpovědi.

Přidání další možnosti odpovědi